HAYALLERİNİZİN ÖTESİNDE

Voga Mobilya yarattığı markası ile sadece Türkiye pazarında değil aynı zamanda uluslararası pazardan da gelen talepleri karşılamak için 2010 yılı başından beri hızla yeni mağazalarını bünyesine katıyor. Markasında ve hizmet kalitesinde tüm ayrıcalıkları müşterilerine standart olarak sunan Voga Mobilya, 2012 yılının sonuna geldiğimiz şu günlerde hedeflerine ulaşmanın haklı gurunu yaşıyor. Voga Mobilya Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir’deki yeni bayiliklerinin ardından Azerbaycan bayiliği ile beş yeni hizmet noktası oluşturdu. Ardından en önemli mağazalarından biri olan Moskova mağazasını 2011 Şubat ayında hizmete açtı. Bunların yanı sıra sadece Ankara showroomlarına özel hazırladığı konsept ile de müşterilerinden beğeni topladı.

Hakkimizda-resim-1
#

GELENEKSELLEŞMİŞ KALİTE

Voga Mobilya, 1979 yılından günümüze ve güçlü üretim alt yapısı ve sektörün önde gelen mimarları ile nesillerce aktarılmış kalitesiyle yaşam alanları için birinci sınıf yaşam tarzı oluşturan bir markadır. Yaşam, yemek, uyku, ev-ofis ve dış mekanlar için çağdaş mobilya, aksesuar ve aydınlatma çözümleri tasarlayıp üretmekte ve satmaktadır. Ayrıca, a'dan z'ye ev veya mağaza iç tasarım servisiyle müşterilerinin kişisel yaşam alanları oluşturmalarına yardımcı olur. Yaşam tarzınıza uyacak ve kişiliğinizi yansıtacak şekilde tasarlanmış bir ev hissi düşünün. Hoş bir renk temasıyla birleştirdiğinizde; fonksiyonel bir yaşam alanı; zekice düşünülmüş alanlar, keyifli bir ev deneyimi ve daha mutlu bir yaşama yolculuk. Hepimizin ulaşmak istediği bir arzu. Voga Mobilya iç mimarları hayallerinizin ötesindeki yaşam alanlarınızı birlikte yaratmak için size yardımcı olmaya hazırlar: Voga kalitesi estetikten olmaktan daha fazlasıdır. Detaylarda ve kaliteli malzemelerde taviz vermeden ince işçilikle çalışıyoruz. Marka itibarımız ve müşterilerimizin yıllar boyunca vazgeçilmezi olmak, her geçen gün işimize olan motivazyonumuzu arttırıyor.

SİZİN EVİNİZ SİZİN HAYATINIZI YANSITSIN

Tasarımlarda kalıplara bağlı kalmayı sevmiyoruz. Bu yüzden hemen hemen her tasarımın boyutunu, renklerini ve malzemelerini değiştirme yeteği ile evinizi kendi tarzınıza göre şekillendirmenize yardımcı olmak için buradayız. Tasarım süreci boyunca her zaman talep ve isteklerinizle birlikte hareket ederiz.

#

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Yaşam tarzınıza uyacak ve kişiliğinizi yansıtacak şekilde tasarlanmış bir ev hissi düşünün. Yararları açık. Hoş bir renk şemasını birleştirdiğinizde; serbest akışlı ve fonksiyonel alan; mükemmel ruh hali aydınlatması ve akıllı depolama, keyifli ev deneyimleri ve daha mutlu bir yaşam elde edersiniz. Hepimizin paylaştığı bir arzu. Yine de yoğun yaşamlar ve güven eksikliği çoğu zaman engel olur. Neyse ki, İç Mimarlarımız tek bir hedefle yardımcı olmaya hazırlar: rüya alanınızı birlikte yaratmak.